Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Volleyball
Wyślij zgłoszenie do uczestnictwa w Volleyball Team Nowa Iwiczna/Powsin (plażowa) używając poniższego formularza: Uwaga: Część opcji jest oznaczona podpisem „to pole jest obowiązkowe” – oznacza to, iż zgłoszenie nie zostanie wysłane, jeśli te pola pozostanę puste, lub błędnie wypełnione. Po zaznaczeniu wszystkich opcji, klikamy napis „Wyślij zgłoszenie”, znajdujący się na dole strony. Jeśli pola zostały wypełnione prawidłowo powinien pojawić się komunikat: „Twoja wiadomość została wysłana”. 1.
Rezerwacja Konkurs Rodzinny
Wyślij zgłoszenie do uczestnictwa w Konkursie Fotograficznym używając poniższego formularza: Uwaga: Część opcji jest oznaczona podpisem „to pole jest obowiązkowe” – oznacza to, iż Pani zgłoszenie nie zostanie wysłane, jeśli te pola pozostanę puste, lub błędnie wypełnione. Po zaznaczeniu wszystkich opcji, klikamy napis „Wyślij zgłoszenie”, znajdujący się na dole strony. Jeśli pola zostały wypełnione prawidłowo powinien pojawić się komunikat: „Twoja wiadomość została wysłana”. 1.
Kurów
0 zł (porady i imprezy towarzyszące); 100 zł (Metamorfoza Fotograficzna, udział w Konkursie). Atrakcje dodatkowe w skrócie: 10:00-18:00 Metamorfozy Face the Dream 10:00-18:00 Stoisko Kolagenu Naturalnego, porady Wizażystki i Fryzjerki (podczas wykonywania Metamorfozy) Jak się przygotować do zdjęć? Odpowiedzi na te i inne pytania są pod tym linkiem: http://metamorfozy.facethedream.com/metamofozy/ Jak się zapisać? Zapisy przyjmujemy przez formularz rejestracyjny http://metamorfozy.facethedream.com/rezerwacje/ oraz na recepcji. Jaki jest koszt uczestnictwa? Wszystkie imprezy towarzyszące są bezpłatne. Koszt uczestnictwa w tej edycji Metamorfoz to jedyne 100 zł. Uwaga: w ramach 100 zł otrzymuje Pani cały pakiet usług, oraz jedno zdjęcie. Jeśli będzie Pani zaintereso 20 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Kurowie Gminny Ośrodek Kultury w Kurowie, Ul. Kilińskiego 2, 24-170 Kurów 23 sierpnia 2015 od 10:00 do 17:00 (niedziela) W ramach opłaty rejestracyjnej otrzymuje Pani  1 zdjęcie w ramce 20 x 30 cm. Koszt: 0 zł (porady i imprezy towarzyszące); 100 zł (Metamorfoza Fotograficzna, udział w Konkursie). Atrakcje dodatkowe w skrócie: 10:00-18:00 Metamorfozy Face the Dream 10:00-18:00 porady Wizażystki i Fryzjerki (podczas wykonywania Metamorfozy) Jak się przygotować do zdjęć? Odpowiedzi na te i inne pytania są pod tym ...
Kurs Wizażu pierwszego stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku.
Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku. Jako fotograf często spotykałam się z sytuacjami kiedy potrzebowałam wykonać szybki, prosty makijaż. Ale do malowania miałam dwie lewe ręce – nie miałam nawet podstawowych informacji np. jak używać bronzera. Dlatego zdecydowałam się Kurs Wizażu pierwszego stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku. Na szkolenie z wizażu I-go stopnia składały się następujące elementy: – klasyfikacja kosmetyków kolorowych oraz narzędzi wizażysty; – typy kolorystyczne; – analiza strukturalna twarzy, technika światłocienia, modelowanie rysów twarzy; – indywidualny dobór kosmetyki ...
Promocja „Nasz Ślub” – sesja narzeczeńska gratis!
Ślub tuż tuż a nie macie fotografa? Nie panikujcie! Może znajdą się jeszcze jakieś wolne terminy:))) Zapraszam: http://metamorfozy.facethedream.com/slub/  Promocja „Nasz Ślub”: Zabookuj swój ślub (w Pakiecie Na Propsie, lub wyższym) i otrzymujesz opracowaną kreatywnie sesję narzeczeńską gratis! Zapraszam: http://metamorfozy.facethedream.com/slub/ Poniżej backstage i zdjęcia plenerowe.
Plener fotograficzny „Portret Naturalny”. Galeria uczestniczek.
Forum Kobiet Aktywnych to cykliczne wydarzenie integrujące i aktywizujące środowiska aktywnych kobiet mieszkających na terenach wiejskich województwa lubelskiego. W tym roku chcemy poprzez warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne pomóc budować świadomość potrzeby życia w zgodzie z naturą. Uczestniczka panelu dyskusyjnego „Jak zachować równowagę w życiu” Plener fotograficzny podczas Forum Kobiet Aktywnych 1 lipca Józefów nad Wisłą „Portret Naturalny”. Galeria uczestniczek. Sesja „Portret Naturalny” Liderka z Konopnicy:) Backstage by Ewelina Jaworska:
Maiko. Zdjęcia wykonane po pokazie mody w Józefowie nad Wisłą.
maiko by agni kliczka (5) Zdjęcia wykonane po pokazie mody w Józefowie nad Wisłą. “maiko” – autorska odzież i akcesoria inspirowane etnicznymi akcentami z różnych stron świata – afrykańskim wzornictwem, kulturami Dalekiego Wschodu, prostymi formami. Ciekawe, proste rozwiązania dla kobiety, która ceni wygodę i lubi wyróżniać się w miejskiej dżungli. Ekipa przygotowująca pokaz mody Maiko (zdjęcie o większej niż na facebooku rozdzielczości).
Plener fotograficzny podczas Forum Kobiet Aktywnych 1-2 lipca Józefów nad Wisłą
Plener fotograficzny podczas Forum Kobiet Aktywnych 1-2 lipca Józefów nad Wisłą "Portret Naturalny" W programie: warsztaty z fotografii portretowej plener fotograficzny - trwają zapisy dla uczestniczek i modelek Metamorfozy Fotograficzne "Portret Naturalny" Zdjęcia będą wykonywane na tle natury (łąki, pola, na trawce itp). Prosimy samodzielnie przygotować stylizację; mile widziane kolorowe sukienki, ubrania z kwiecistym wzorem, kapelusze słomkowe, białe długie sukienki, okulary przeciwsłoneczne, chusty, korale, torby lniane i inne akcesoria z naturalnych tworzyw, lniane/ bawełniane sukienki, szerokie spódnice w naturalne wzorki, koszyk pełen kwiatów/ zdrowego je Plener fotograficzny podczas Forum Kobiet Aktywnych 1 lipca Józefów nad Wisłą „Portret Naturalny”. Start godz.11:00. 1 lipca 2015. godz. 11:00, stanowisko nr 10. W programie: warsztaty z fotografii portretowej plener fotograficzny – trwają zapisy dla uczestniczek i modelek Metamorfozy Fotograficzne „Portret Naturalny” Zgłoszenia dla modelek: http://metamorfozy.facethedream.com/modelka/ , zapisy dla uczestniczek http://metamorfozy.facethedream.com/rezerwacje/ Można łączyć 2 role, być uczestniczką i modelką zarazem. Jeśli chce się Pani pouczyć portretu proszę przyjść ze znajomą, która Pani chętnie popozuje.
19 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Ludwinie
19 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Ludwinie 26 kwietnia 2015 od 10:00 do 19:00 (niedziela) 19 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Ludwinie Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie, 21-075 Ludwin Kolonia 20a 26 kwietnia 2015 od 10:00 do 19:00 (niedziela) W ramach opłaty rejestracyjnej otrzymuje Pani  1 zdjęcie w ramce 20 x 30 cm. W ramach prezentu od firmy Face the Dream otrzymają Panie dodatkowych 6 lub 8 zdjęć w wersji cyfrowej. Będą one udostępnione na facebooku na stronie https://www.facebook.com/StudioFaceTheDream  po zakończeniu Konkursu na Najlepszą Metamorfozę, skąd będzie można je pobrać.
Zostań twarzą Face The Dream!
Zostań twarzą Face The Dream! Idea jest prosta: poszukujemy nowych twarzy do kreatywnych (stylizowanych i beauty) sesji fotograficznych. Jak to działa? Każda wizażystka i fryzjerka wybiera grupę osób z którymi będziemy pracować podczas cotygodniowych kreatywnych sesji fotograficznych. Ilość miejsc jest nieograniczona, gdyż ten projekt jest zaplanowany na co najmniej kilka najbliższych miesięcy. Pierwsze sesje planujemy w kwietniu/maju 2015! Kogo szukamy? Głównie poszukujemy kobiet, lecz rozważymy także propozycje chłopaków/mężczyzn i par. Czy jestem odpowiedni/odpowiednia? Nie skreślaj się pochopnie ...
19 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Ludwinie – Galeria
19 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Ludwinie Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie, fotografia: Agnieszka Kliczka 19 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream w Ludwinie Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie, 21-075 Ludwin Kolonia 20a 26 kwietnia 2015 od 10:00 do 19:00 (niedziela) KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ ROZPOCZĘTY! Zapraszam do głosowania – to Państwo decydują kto otrzyma laur zwycięstwa. Zdjęcie które do 10.05. 2015 (do godz.19.00) otrzyma najwięcej punktów WYGRYWA! Jak liczymy głosy? Odpowiedź jest tu: http://metamorfozy.facethedream.com/metamofozy/ Metamorfoza nr 1 Metamorfoza nr 2 Metamorfoza nr 3 Metamorfoza nr 4 Metamorfoza nr ...
Magic – Dance Konkurs
Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream Szkoła Tańca „Magic – Dance”, FM Group i Face the Dream prezentują: Metamorfozy Fotograficzne! Wydarzenie odbyło się podczas DNIA OTWARTEGO w szkole Tańca MAGIC-DANCE na ul. Kruczkowskiego 14, I piętro ( nad Pocztą) w godz. 12.00- 18.00. KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ wygrała Pani Beata Kowalska! Gratulujemy! Metamorfoza 11 Metamorfoza nr 9 Metamorfoza nr 8 Metamorfoza nr 10 Metamorfoza nr 7 Metamorfoza nr 6 Metamorfoza nr 5 Metamorfoza nr 4 Metamorfoza nr 3
18 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream: Pokochaj siebie dziś! Hotel Hetman, Łuszczów
18 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream: Pokochaj siebie dziś!  Hotel Hetman, Łuszczów II 11d, 20-258 Lublin  21 lutego 2015 od 10:00 do 19:00 (sobota)*  Koszt: 100 zł 18 Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream: Pokochaj siebie dziś!  Hotel Hetman, Łuszczów II 11d, 20-258 Lublin KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ ROZPOCZĘTY! Zapraszam do głosowania – to Państwo decydują kto otrzyma laur zwycięstwa. Zdjęcie które do 12.04. 2015 (do godz.19.00) otrzyma najwięcej punktów WYGRYWA! Jak liczymy głosy? Odpowiedź jest tu: http://metamorfozy.facethedream.com/metamofozy/ Metamorfoza nr 1 (zwyciężczyni),Foto: Agni Kliczka Metamorfoza nr 8,Foto: Agni Kliczka Metamorfoza nr 7,Foto: Agni Kliczka Metamorfoza nr 6,Foto: Agni Kliczka Metamorfoza ...
Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream: Dzień Kobiet w Galerii Orkana
Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream: Metamorfozy Fotograficzne Face the Dream: Dzień Kobiet w Galerii Orkana! Galeria Orkana, ul. Orkana 6, 20-504 Lublin. 7 i 8 marca 2015 od 10:00 do 18:00 KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ ROZPOCZĘTY! Zapraszam do głosowania – to Państwo decydują kto otrzyma laur zwycięstwa. Zdjęcie które do 10.05. 2015 (do godz.19.00) otrzyma najwięcej punktów WYGRYWA! Jak liczymy głosy?  Odpowiedź jest tu: http//facethedream.com/metamofozy/ Metamorfoza nr 11 Metamorfoza nr 10 Metamorfoza nr 8 Metamorfoza nr 7 Metamorfoza ...
Fotograficzne Metamorfozy Ślubne Face the Dream: 3 etapy życia kobiety, 21-22 lutego 2015, Galeria Orkana – Galeria
Zdjęcia w wersji finalnej, przygotowane z największą precyzją tak by Panie zachwycić z efektami naszej wspólnej pracy pojawią się już niebawem:) Fotograficzne Metamorfozy Ślubne Face the Dream: 3 etapy życia kobiety, 21-22 lutego 2015, Galeria Orkana KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ ROZPOCZĘTY! Zapraszam do głosowania – to Państwo decydują kto otrzyma laur zwycięstwa. Zdjęcie które do 10.05. 2015 (do godz.19.00) otrzyma najwięcej punktów WYGRYWA! Jak liczymy głosy? Odpowiedź jest tu: www.facethedream.com/metamofozy   Metamorfoza nr 3 Metamorfoza nr 4 Metamorfoza nr 8 Metamorfoza nr 9 Metamorfoza nr 10 Metamorfoza nr 6 Metamorfoza nr 11 Metamorfoza nr ...