Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Kurs Wizażu pierwszego stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku.

2 sierpnia 2015

Jako fotograf często spotykałam się z sytuacjami kiedy potrzebowałam wykonać szybki, prosty makijaż. Ale do malowania miałam dwie lewe ręce – nie miałam nawet podstawowych informacji np. jak używać bronzera. Dlatego zdecydowałam się Kurs Wizażu pierwszego stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku. Na szkolenie z wizażu I-go stopnia składały się następujące elementy:
– klasyfikacja kosmetyków kolorowych oraz narzędzi wizażysty;
– typy kolorystyczne;
– analiza strukturalna twarzy, technika światłocienia, modelowanie rysów twarzy;
– indywidualny dobór kosmetyki (podkład, cienie do powiek, pomadka);
– makijaż dzienny oraz tzw. no make-up.
– makijaż ślubny
– makijaż fotograficzny

Oto efekty egzaminu 40 godzinnego szkolenia.

Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku.

Makijaż Agni Kliczki w stylu Femme Fatale.

Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku.

Makijaż  Magdy Kliczki w stylu hawajskim.

Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku. Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku. DSC_3044 Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku. Kurs Wizażu 1go stopnia, Aesthetic. Centrum kreowania wizerunku.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+