Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Magic – Dance Konkurs

25 kwietnia 2015

Szkoła Tańca „Magic – Dance”, FM Group i Face the Dream prezentują: Metamorfozy Fotograficzne!

Wydarzenie odbyło się podczas DNIA OTWARTEGO w szkole Tańca MAGIC-DANCE na ul. Kruczkowskiego 14, I piętro ( nad Pocztą) w godz. 12.00- 18.00. KONKURS NA NAJLEPSZĄ METAMORFOZĘ wygrała Pani Beata Kowalska! Gratulujemy!

Metamorfoza 11

Metamorfoza 11

Metamorfoza nr 9

Metamorfoza nr 9

Metamorfoza nr 8

Metamorfoza nr 8

Metamorfoza nr 10

Metamorfoza nr 10

Metamorfoza nr 7

Metamorfoza nr 7

Metamorfoza nr 6

Metamorfoza nr 6

Metamorfoza nr 5

Metamorfoza nr 5

Metamorfoza nr 4

Metamorfoza nr 4

Metamorfoza nr 3

Metamorfoza nr 3

Metamorfoza nr 2

Metamorfoza nr 2

Metamorfoza nr 1

Metamorfoza nr 1

 

 

3 Komentarze

Wyślij Komentarz

t Twitter f Facebook g Google+