Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Wyślij zgłoszenie do uczestnictwa w sesji fotograficznej jako modelka używając poniższego formularza:

Uwaga: Po zaznaczeniu wszystkich opcji, klikamy napis „Wyślij wstępne zgłoszenie”, znajdujący się na dole strony. Jeśli pola zostały wypełnione prawidłowo powinien pojawić się komunikat: „Twoja wiadomość została wysłana”.

1. Imię i nazwisko osoby zgłaszającej się jako modelka.

2. Adres e-mail (prosimy dokładnie wypełnić to pole)

3. Numer telefonu (9 cyfr)

4. Rozmiar ubrania (34-56).

5. Proszę podać linka do Pani portfolio, lub profilu na Instagramie, MaxModels lub Facebooku. W przypadku sesji kobiecej proszę upewnić się, że otrzymam zdjęcia, które pokazują Pani sylwetkę. Figurę dobrze widać na zdjęciach z plaży, lub w body/bieliźnie. Proszę również o zbliżenie twarzy, o ile to możliwe bez makijażu, lub w makijażu codziennym. Jeśli nie ma Pani konta, proszę zdjęcia załączyć w wiadomości e-mail. Jeśli podaje Pani linka do facebooka proszę upewnić się, że Pani profil jest otwarty i że jeśli nie jesteśmy znajomymi to będę mogła obejrzeć fotki.
Załącz swoje zdjęcie tutaj (max.rozmiar 300 kb):

6. Pomysł na stylizację. Jakie ubrania i dodatki przyniesiesz na sesję?

7. Czy oprócz darmowej sesji rozważa Pani zakupienie dodatkowych 10 najlepszych zdjęć za 100 zł? Pierwszeństwo zgłoszeń mają:
-profesjonalne modelki z doświadczeniem,
-modelki, które chciałyby otrzymać więcej zdjęć niż tylko 1 (płatność następuje przed sesją).
 tak nie

8. Czy brała już Pani udział w sesjach zdjęciowych?

9. Jaki rodzaj sesji chce Pani mieć?
 kobieca w studio biznesowa w studio kobieca w plenerze naturalnym biznesowa w plenerze miejskim brzuszkowa grupowa np. z chłopakiem/mężem/rodzinna

10. Kto wykona Pani makijaż i fryzurę?
 znajoma wizażystka sama sobie poradzę nie wiem

11. Proponowana godzina sesji. Na ten moment wykonujemy sesje głównie rankiem oraz wczesnym popołudniem.(to pole jest obowiązkowe, można zaznaczyć wiele opcji).
 09.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 22.00

12. Który dzień Pani wybiera? Na ten moment wykonujemy sesje od Poniedziałku do Piątku (to pole jest obowiązkowe, można zaznaczyć wiele opcji)
 Poniedziałek  Wtorek Środa  Czwartek  Piątek

13. Czy wie Pani jak się przygotować do sesji? Czy zapoznała się Pani ze stroną www.facethedream.com/kobieca-i-zmyslowa-sesja-dla-ciebie a szczególnie zakładką na dole strony "Często zadawane pytania"?
 tak nie

14. Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku.
Oto fragment umowy, którą każda osoba uczestnicząca w sesji fotograficznej na zasadach TFP zobowiązuje się podpisać: Fotograf ma prawo nieodpłatnie wykorzystać wszystkie wykonane zdjęcia i rozpowszechniać wizerunek Modelki w celach prezentacji własnej twórczości, w szczególności na stronach internetowych promujących wydarzenie oraz konkurs na najlepszą metamorfozę (tj. galerie internetowe organizatora i na facebooku), w folderach i prospektach, publikacjach dotyczących własnych prac, publikacjach zbiorowych, oraz w celach promocyjno-reklamowych dotyczących Fotografa w dowolnym czasie i miejscu na terytorium całego świata. Niniejszy punkt umowy obejmuje także użycie zdjęć w mediach drukowanych (bannery, roll-upy, wizytówki, zaproszenia, plakaty, ulotki, billlboardy). Fotograf ma prawo nieodpłatnie przekazywać zdjęcia, współpracującym z Fotografem przy sesjach, osobom trzecim (takim jak: fryzjer, wizażysta, stylista, twórca biżuterii, projektanci mody, asystenci), którzy przekazane przez Fotografa zdjęcia mogą dowolnie wykorzystywać do prezentacji własnej twórczości na stronach internetowych oraz mediach drukowanych. Jesli nie wyrażasz zgody na publikacje, sesja będzie miała charakter komercyjny (odpłatny).
 tak nie

15. Rozumiem, że wysłanie zgłoszenia nie jest tożsame z uczestnictwem w sesji fotograficznej. Proszę zaznaczyć box poniżej i wysłać zgłoszenie.

t Twitter f Facebook g Google+