Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Program NADZIEJA – 9 tygodni do zmiany

Oferujemy Państwu cykl 9 inspirujących spotkań ze specjalistami, które mogą zmienić to jak czujesz się sama ze sobą. Program Nadzieja to prawie 30 godzin warsztatów, wizyta u fryzjera i bezpłatna Metamorfoza Fotograficzna za jedyne 400zł! 9 kroków…9 tygodni… a każdy reprezentujący miesiąc życia w łonie matki, kiedy nowy człowiek przygotowuje się do narodzin. Badania wskazują,  że kobiety tracą pewność siebie po 28 roku życia. Często mamy po urodzeniu dziecka przestają o siebie dbać. Ciekawym jest, że nie tłumaczą się brakiem pieniędzy, czy bezradnością, ale mówią: „już nie wypada”.  Ale czy musi tak być? Wychodząc naprzeciw potrzebom Pań, które chciałyby zainwestować w siebie, proponujemy 9-cio tygodniowe uczestnictwo w grupie Nadzieja. Owe 9 tygodni oznacza symbolicznie 9 miesięcy – a więc czas do Narodzenia Nowego Człowieka.
Kiedy mogę się dowiedzieć czegoś więcej? 12 października 2014 w niedzielę podczas Metamorfoz Fotograficznych (spotkanie zapoznawcze z ekipą prowadzących). Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Kiedy zaczyna się Program?  W przygotowaniu.
Gdzie? Hotel Locomotiva, ul.Północna 28c, 20-064 Lublin
Ilość osób w grupie: 10
Cena: 400 zł za cały kurs (15zł za godzinę spotkania), płatne z góry, lub w 2 ratach. W cenie oprócz cyklu 9 spotkań, jest Metamorfoza Fotograficzna Face The Dream (bezpłatnie) oraz bezpłatna wizyta w salonie fryzjerskim Betz (ścięcie + koloryzacja).

Harmonogram spotkań (ogólny):

Krok 0 (12 października, podczas Metamorfoz Fotograficznych Face The Dream): od godz. 11:00-17:00 spotkania z osobami zainteresowanymi programem. Wszystkie osoby zainteresowane będą mogły zapoznać się ze szczegółami programu oraz ekipą prowadzących (ekipa to aż 12 osób). Dla Pań zainteresowanych projektem przygotowaliśmy bezpłatne, godzinne konsultacje z coachami: Anna Jastrzębska i Agnieszka Młynarczyk. Wybiorą Panie coacha, z którym najlepiej się Pani pracuje, który sporządzi z Paniami kontrakt dotyczący obszarów pracy nad sobą. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
1 Krok (data do ustalenia): Asertywność. Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny.  Joanna Grudzień
2 Krok (data do ustalenia) : Motywacja. Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny.Prowadząca: Szyc Aneta
3 Krok (data do ustalenia): Komunikacja. Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny. Prowadząca: Natalia Kajka
4 Krok (data do ustalenia): Lęk i stres – jak sobie z nimi radzić? Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny.  Prowadząca: Julia Borowiak.
5 Krok (data do ustalenia): Pielęgnacja ciała – Barbara Bielecka (Spotkanie z Kosmetyczką 1,5h). Spotkanie z fryzjerem – Mateusz Dobraczyński (1,5h).
6 Krok (data do ustalenia): Spotkanie ze stylistką. Warsztat 3 godzinny. Prowadząca: Ewelina Wadowska
7 Krok (data do ustalenia):  Spotkanie z wizażystką. Warsztat 3 godzinny. Ilona Szalak
8 Krok (data do ustalenia):  Spotkanie z dietetykiem. Warsztat 3 godzinny. Agnieszka Kosk
9  Krok (data do ustalenia): Spotkanie z coachem podsumowujące proces zmian. Agnieszka Młynarczyk.
Wielki Finał: Metamorfoza Fotograficzna oraz wystąpienie podczas Metamorfoz Face The Dream w styczniu- inspirowanie innych kobiet do zmian.

Ponadto w programie:

Jak się zapisać na do programu Nadzieja?

Proszę zadzwonić pod numer organizatora 604866688 (Agnieszka Kliczka), lub bezpośrednio wysłać zgłoszenie na info[małpa]facethedream.com podając w  tytule e-maila dopisek „NADZIEJA” oraz swoje imię i nazwisko. Skontaktujemy się z Państwem kiedy skompletujemy grupę.

Plakat Programu Nadzieja

Plakat Programu Nadzieja

Szczegółowy program Warsztatów:

0 Krok: Spotkanie Zapoznawcze z coachami oraz ekipą prowadzących:

1 Krok: Asertywność. Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny. Joanna Grudzień

2 Krok: Motywacja. Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny. Prowadząca: Szyc Aneta

3 Krok: Komunikacja. Spotkanie z psychologiem. Warsztat 3 godzinny. Natalia Kajka

4 Krok: Lęk i stres - jak sobie z nimi radzić? Spotkanie z psychologiem. Prowadząca: Julia Borowiak. Warsztat 3 godzinny.

5 Krok - pierwsza część: Pielęgnacja ciała (Spotkanie z Kosmetyczką 1,5h). Prowadząca: Aleksandra Niewiadomska

5 Krok - druga część:Spotkanie z fryzjerem (1,5h). Mateusz Dobraczyński

6 Krok: Spotkanie ze stylistką. Warsztat 3 godzinny. Ewelina Wadowska

7 Krok: Spotkanie z wizażystką. Warsztat 3 godzinny. Prowadząca: Ilona Szalak

8 Krok: Spotkanie z dietetykiem. Warsztat 3 godzinny. Prowadząca: Agnieszka Kosk

9 Krok: Spotkanie z coachem podsumowujące proces zmian

Wielki Finał

 

LISTA ZAPISÓW:

1. Elżbieta Małyszek
2. Justyna Kędra
3. Danuta Hunek
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

t Twitter f Facebook g Google+