Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

4: Biznesowy Look

4 lipca 2014

Zapraszam na Czwarte Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne: Biznesowy Look.

Jest to czwarta sesja fotograficzna z cyklu eventów organizowanych przez firmę Face The Dream przy współpracy z FM Group.

22 czerwca 2014 (niedziela) od godziny 12 do 19.
na ul. Zana 38, II pietro, sala 216

 Czwarte Metamorfozy Fotograficzne: Biznesowy Look

Do kogo adresowane jest to wydarzenie?
Jak zawsze zapraszam wszystkich zainteresowanych, ale tym razem szczególnie Panów i Panie pracujących „za biurkiem”, lub te osoby, które chciałyby wykonać zdjęcie profilowe na portale internetowe. Nad profesjonalnym wyglądem będzie czuwać „sztab” makijażystek. Wykonamy sesję wizerunkową, której efekt będzie mógł być wykorzystany np. w cv.

UWAGA:

Szczegóły na temat zapisów i przebiegu metamorfoz  znajdują się pod linkiem http://metamorfozy.facethedream.com/metamofozy/

Odrobina formalności: Jak się zapisać na Metamorfozę?

Proszę wysłać zgłoszenie na info@facethedream.com podając proponowany dzień i godzinę w jakiej jest Pani w stanie się z nami spotkać. W tytule e-maila zgłoszeniowego proszę napisać swoje: imię i nazwisko, datę i godzinę zapisu. Proszę pamiętać, że będą równolegle 4-6 stanowiska do makijażu, więc na tę samą godzinę można zapisać się wraz z koleżanką, siostrą lub mamą.

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 15 zl. Przyjmujemy płatności w punkcie rejestracyjnym. Osoby, które dokonały takiej opłaty proszone są by przyjść na 10 minut przed czasem, jeśli danej osoby nie będzie, rezerwacja zostanie przydzielona komu innemu. Opłata nie jest zwracana w przypadku absencji.

Osoby w ramach opłaty rezerwacyjnej otrzymują bezpłatnie jedno obrobione zdjęcie w wersji cyfrowej, w formacie JPG, w rozdzielczości 72 dpi o boku dłuższym nie większym niz 1500 pixeli, opatrzone logo autora. Ponadto w ciągu 3 tygodni po sesji otrzyma Pani wersję papierową zdjęcia w formacie 15×21 cmTen format odbitki znajduje wiele zastosowań. Albumy, ramki, a także wystrój wnętrz. Wszystko zależy od Twojego pomysłu na wykorzystanie danego zdjęcia. Zdjęcia będzie można odebrać w siedzibie FM group, lub możemy je przesłać pocztą.

Bieżący stan zapisów jest codziennie aktualizowany na stronie Face The Dream. Wybierając godzinę zapisów, proszę zwrócić uwagę ile osób zapisało się wcześniej na daną godzinę i czy w tym czasie jest jeszcze dostępna któraś z makijażystek. Osoby, które dokonały przedpłaty na konto maja zagwarantowane miejsce na Metamorfozę o zarezerwowanej godzinie. Po wysłaniu zgłoszenia proszę zobaczyć czy Pani/Pana dane widnieją na liście. Maksymalna ilość zapisów: 30. Decyduje kolejność zgłoszeń. W Metamorfozach jedna osoba może brać udział 1 raz.

Przed sesją zapraszam do lektury UMOWA Czwarte Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne. Warto zapoznać się z tym dokumentem wcześniej, gdyż każda z modelek/modeli obowiązuje się podpisać te umowę przed rozpoczęciem zdjęć. Umowa stwierdza, że zgadza się Pani na publikowania zdjęć w internecie przez osoby tworzące wydarzenie (jako element wzbogacający portfolio oraz do celów promocyjnych). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią potrzebna będzie zgoda rodziców.

Jak się przygotować do tej edycji?

Proszę o ubranie się w sposób formalny, ale podkreślający urodę (wskazane jest by przynieść np. kilka koszul, lub żakietów na zmianę). Proszę zestawić ubrania stosownie do sylwetki. Dobrze jest zabrać dodatki i rekwizyty: długopis, okulary, zegarek, tablet, notes, skoroszyt, tablet, telefon, biżuterię, apaszki, pasek etc. Fotografować będziemy głównie twarz i dłonie (zbliżenie, półzbliżenie, plan amerykański), wiec proszę zadbać szczególnie o ubiór od pasa w górę.

WAŻNE: Proszę  o przyjście bez makijażu oraz o zadbanie o paznokcie. O ile to możliwe proszę wziąć własny podkład/fluid. Włosy proszę by były świeżo umyte, ułożone, ale bez przesadnej ilości lakieru, lub pianki. Jeśli ma Pani wątpliwości jak się ubrać, na stronie www.facethedream.com zamieściłam krótki artykuł na ten temat. Ponadto dostępny jest artykul o tym jak pozować: nic nie stoi na przeszkodzie by poćwiczyć w domu przed lustrem. Jeśli chcą Panie zobaczyć kilka przykładów moich prac zapraszam pod ten linkhttp://metamorfozy.facethedream.com/nowa-wizja-cv/

Stan zapisów (36) Zakończone

12:00 Sylwia Mazurek (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
12:00 Renata Wajs (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
12:00 Sandra Wajs (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
12:00 Osoba z FM Group Warszawa
12:00 Osoba z FM Group Warszawa
12:00 Osoba z FM Group Warszawa
12:00 Osoba z FM Group Warszawa

13:00 Pani Fm Group Warszawa- zapłacone gotówką (opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
13:00 Pani Fm Group Warszawa- zapłacone gotówką (opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
13:00 Pani Fm Group Warszawa- zapłacone gotówką (opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
13:00 Pani Fm Group Warszawa- zapłacone gotówką (opłata uiszczona, gwarancja miejsca)

14:00 Agnieszka Dudzic- zapłacone gotówką (opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
14.00 Barbara Niewczas
14.00 Agnieszka Machoń
14:00 Dominika Rożenek (pełna opłata uiszczona)
14.00 Budzyńska Iwona
14:00 córka 1 Agnieszki Dudzic 2 córki ( apłacione gotowka)
14:00 córka 2 Agnieszki Dudzic (zapłacone gotowka)

14:00 Agnieszka Dudzic (zapłacone gotowka)

15:00 Edyta Kociubowska
15.00 Liliana Zadura (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
15.00 Dorota Bęczkowska (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
15.00 Natalia Kozioł
15.00 Kamila Tatara
15.00 Marek Kuniszyk

16.00 Joanna Błachuta
16:00 Dawid Nowakowski
16:00 Renata Błaszczyk
16.00 EDYTA BUDZYŃSKA (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
16.00 MAGDALENA GWIAZDA (niepełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
16:00 Jacak Jowita  (pełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)

17.00 Beata Stachyra
17.00 Lidia Aftyka –
17.00 Anna Ekiert –
17.00 Elżbieta Zielińska

18:00 Magdalena Szymura (pełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)
18:00 Joanna Lonkwic (pełna opłata uiszczona, gwarancja miejsca)

Oto lista oraz godziny dostępności makijażystek:

Wawrzyszuk Monika (Fryzjerka) 12-19
Ania Grabczyńska 12-19

Renata Dworaczek 12-17

Olga Skoczylas 12-16
Ilona Szalak 12-16
Magda Chwiejczak – 12 – 16
Magdalena Pyzik – 12-16
Agnieszka Stefanczuk 12-16
Anna Krozel 12-15.30
Anna Chmielewska 12-15
Katarzyna Mitrut-Pyśniak 12-14:30

Agata Dymel-Mikiciuk 15-18

Anna Skoczylas 15 – 17
Marta Dudzik 15-17

Magdalena Boczek 16-19

Kto współorganizuje tę edycję?
Mamy zaszczyt być goszczeni przez FM GROUP Polska. Makijaże zostaną w większości wykonane kosmetykami tej właśnie firmy, a dla zwyciężczyni/zwycięzcy nagroda w postaci 5 bezpłatnych zdjęć oraz zestaw kosmetyków FM Group. Podczas Metamorfoz przewidziana jest degustacja kawy.

FM GROUP Polska, to firma, która posiada wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Produktem flagowym FM GROUP Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane. Asortyment chemii gospodarczej FOR HOME pomoże utrzymać w domu czystość i piękny zapach. Doskonałej jakości kawy AURILE naturalne i aromatyzowane spełniają oczekiwania nawet największych smakoszy tego czarnego napoju. Marka FM GROUP MAKE UP to wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, bogate w składniki mineralne, ekstrakty i olejki roślinne, które zapewniają skórze piękny, naturalny wygląd i doskonałą ochronę. Wizażystki malując Panie użyją naszych kosmetyków, najmodniejszych kolorów, które pozwolą na stworzenie pięknych makijaży podczas tych wyjątkowych metamorfoz. Podczas wydarzenia na stoisku firmowym będą Panie miały możliwość zapoznania się z ofertą firmy Fm Group, zakupu lub zamówienia produktów.
Zapraszam serdecznie,
Joanna Grzywacz – FM Group Polska
Punkt Partnerski w Lublinie
ul. Zana 38 pok.321
tel. +48 696 411 844
e-mail joanna.grzywacz@poczta.fm
http://www.fmgroup.pl/

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+