Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

5 Fotorelacja

11 lipca 2014

Kulisy Piątych Metamorfoz Fotograficznych – Łęczna 06.06.2014, Biuro Partnerskie Fm Group ul. Targowa 14 (Multi Finanse) Łęczna
Makijażystki: Agata Dymel-Mikiciuk, Ewelina Wadowska, Ilona Szalak, Anna Skoczylas
Podczas Piątych Lubelskich Metamorfoz Fotograficznych wykonaliśmy aż 35 sesji.

Kulisy Piątych Metamorfoz Fotograficznych - Łęczna Kulisy Piątych Metamorfoz Fotograficznych - Łęczna leczna agni kliczka (11) Kulisy Piątych Metamorfoz Fotograficznych - Łęczna leczna agni kliczka (19) leczna agni kliczka (21) Kulisy Piątych Metamorfoz Fotograficznych - Łęczna Kulisy Piątych Metamorfoz Fotograficznych - Łęczna leczna agni kliczka (32) leczna agni kliczka (38)

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+