Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Oceń Metamorfozy. Czekamy na pozytywne referencje i krytyczne uwagi – one pomogą nam dopasować formę Metamorfoz do Państwa potrzeb.

1. Proszę podać swój wiek i imię (lub pseudonim).

2. Wskaż skalę zadowolenia przeciągając kursor (pełne zadowolenie to kursor maksymalnie w prawo):

3. Jakich rzeczy dowiedziała się Pani o sobie? Co odkryła Pani o swojej kobiecości, o byciu "modelką", jak się Pani czuła przed obiektywem aparatu, a jak podczas wykonywania makijażu? Jakie porady zastosuje Pani w codziennej praktyce? Czy to spotkanie może zaskutkować jakimiś zmianami w Pani codzienności?

4. Który element Metamorfozy najlepiej Pani wspomina?
 wykonywanie makijażu porady wizażystki porady stylistki coaching porady dietetyka wykonywanie fryzury sesję fotograficzną internetowy konkurs na najlepszą metamorfozę odbiór wydrukowanego zdjęcia w ramce pokaz mody

5. Czy jest Pani w stanie podać nazwiska osób, które pracowały nad Pani Metamorfozą? Kto szczególnie zapadł Pani w pamięci i dlaczego (proszę ocenić jakość obsługi)?

6. Czy poleciłaby Pani to wydarzenie koleżankom?
 zdecydowanie nie raczej nie nie wiem tak zdecydowanie tak na pewno! Było super!

7. Który element naszego wydarzenia by Pani sugerowała usprawnić i dlaczego?

8. Co Panią skłoniło do wzięcia udziału?
 zobaczyłam zdjęcia z poprzednich edycji i zapragnęłam też mieć takie ciekawość i chęć doświadczenia czegoś nowego potrzeba bezpłatnej porady u wizażystki, fryzjerki i stylistki potrzeba "sprawdzenia się" w pokazie mody chęć poeksperymentowania ze swoim wyglądem i tak nie miałam planów na niedzielę... chciałam spróbować coachingu jestem bardzo zainteresowana rozwojem osobistym chciałam wyjść z domu, odetchnąć i dobrze się bawić sesja zdjęciowa w bardzo preferencyjnej cenie "babski świat" - na wydarzeniu są same kobiety, można się poczuć swobodnie

9. Prośba o opinię: jeśli miałaby Pani postawić diagnozę: jak funkcjonują kobiety w Pani najbliższym otoczeniu? Co jest w osi ich zainteresowań? Jakie mają priorytety / wartości? Co je frustruje? Jak by Pani scharakteryzowała współczesne Polki?

10. Skąd się Pani dowiedziała o Metamorfozach?
 uczestniczka poprzedniej edycji mnie namówiła z facebooka, widziałam galerię zdjęć z poprzednich edycji z innej strony na facebooku ze strony FaceTheDream.com od znajomych dostałam ulotkę promującą wydarzenie - na targach ślubnych znalazłam ulotkę promującą wydarzenie w skrzynce na listy z plakatu znam jedną z osób współorganizujących wydarzenie w punkcie partnerskim gazeta lokalna internetowy portal informacyjny


Poniżej prosimy o wpisanie treści wiadomości - najciekawsze zostaną opublikowane

Referencje:

To co pani zrobiła ze zdjęciami arcydzieło. Pięknie dziękuję za tak obrobione moje zdjęcie jest cudne, dzięki i pokłony osobom, które asystowały i przyczyniły się do efektu końcowego.

Bardzo dobrze się bawiłam podczas metamorfoz (bo z takim założeniem, że będzie to dobra zabawa wzięłam w nich udział). Świetnie pracowało mi się z wizażystką oraz z Panią. Taka impreza to świetny sposób na podbudowanie własnego ego dla osób, które nie bardzo wierzą w siebie, ale też na pokazanie swojego innego „ja”. Strona organizacyjna była dość dobrze przemyślana – chociaż w moim przypadku zrobiło się przsunięcie czasowe, z powodu makijażu nie typowo „beauty” nad którym musiałyśmy dość długo pracować. Bardzo przyjemnie spędziłam czas i oderwałam się od codzienności do bajkowego świata :)

Fantastyczna sprawa! Polecam wszystkim kobietom, które chcą poczuć się wyjątkowo! Profesjonalne makijażystki, fryzjerzy i przede wszystkim Pani fotograf, która potrafi rozluźnić atmosferę i „modelkę”. Dodatkowo warto skorzystać z porad stylisty, dietetyka i masy innych profesjonalistów. Nie można zapomnieć o niesamowitej pamiątce jakim jest zdjęcie. Jeszcze raz polecam i zachęcam do wzięcia udziału.

Bardzo ciekawe doświadczenie i fajna zabawa. Pani makijażystka w profesjonalny sposób podkreśliła moją urodę, natomiast spostrzegawcze oko Pani fotograf poprzez odpowiednią stylizację, światło, kolory, ładne ujęcie uwypukliło moją osobowość i charakter.
Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Podczas sesji zdjęciowej czułam się trochę onieśmielona. Martwiłam się czy wskazówki podawane przez P. Agnieszkę na pewno dobrze wykonałam. W codziennej praktyce na pewno będę większą uwagę zwracała na ubiór, kolor włosów, makijaż, czy fryzurę. Spotkanie zaowocowało tym, że w przyszłości, gdy zaistnieje taka możliwość mogę wziąć udział w podobnych konkursach. Podczas wykonywania makijażu czułam się super. Pani Magda Boczek była bardzo miła. Do wzięcia udziału skłoniła mnie ciekawość i chęć doświadczenia czegoś nowego, potrzeba „sprawdzenia się” w pokazie mody, chęć poeksperymentowania ze swoim wyglądem, chciałam wyjść z domu, odetchnąć i dobrze się bawić, „babski świat” – na wydarzeniu są same kobiety,
można się poczuć swobodnie.
Kilka słów o Polkach: Młode Polki chcą być atrakcyjne i podobać się. Dlatego dbają by ładnie i modnie się ubierać. Mieć makijaż i modne fryzury. Z kobietami z mojego pokolenia jest różnie. Niektóre dbają o sylwetkę, uprawiają na miarę swoich sił, zdrowia różne rodzaje aktywności ruchowej. Inne zajmują się pomaganiem w wychowaniu wnucząt. Pozostałe dorabiają do skromnej emerytury, nie mają czasu i pieniędzy na fryzjera czy kosmetyczkę. Myślą tylko jak opłacić wszystkie rachunki,
wykupić leki i przeżyć kolejny miesiąc.
Czasami lubię robić rzeczy, które mnie samą zaskakują i wyzwalają odrobinę adrenaliny. Dlatego byłam ciekawa, co ze mnie wyczarujecie jako Zespół Metamorfoz? Chciałam pokazać swojej rodzinie, że takie brzydactwo jak ja, po odpowiednim przygotowaniu – nie wygląda najgorzej.

Metamorfoza była prezentem od wnuczki na dzień babci. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tematu, jednak w obstawie córki znalazłam się na metamorfozach. Najpierw makijaż. Jako że na co dzień nie często się maluje, moja twarz zmieniła się nie do poznania. Potem fryzura- z krótkimi włosami raczej szału nie dało się zrobić, jednak- upięcie małego kapelusika we włosach dało efekt piorunujący. Sama sesja. Byla bardzo sympatyczna. jako zatwardziała przeciwniczka zdjęć, byłam nieco spięta początkowo, jednakże uśmiech i podejście Pani Agnieszki rozwiały mój strach. Podczas metamorfoz rozmawiałam z Panią Eweliną Wadowską, która bardzo skrupulatnie i rzeczowo podeszła do mojej fryzury, koloru włosów czy też używanych przeze mnie kosmetyków. Głównie chodziło o kolorystykę. Zastosowałam się do rad i teraz moim znajomi twierdzą że się zmieniłam. Na koniec jeszcze rozmową z coachem- panią Agnieszką dała mi siłę aby realizować swoje plany.
Osobiście bardzo polecam projekt Paniom w każdym wieku- bo warto wierzyć w siebie i odkryć swoje piękno
Motywy: ciekawość i chęć doświadczenia czegoś nowego Kilka słów o Polkach: Współczesne Polski to mężczyźni w spódnicach. Praca, dom, dzieci, nie rzadko z wiertarka w dłoni ( bo mąż kupił półkę, tylko nie ma czasu zamontować)
ankieta: uczestniczka poprzedniej edycji mnie namówiła Treść wiadomości: Osobiście bardzo polecam projekt Paniom w każdym wieku- bo warto wierzyć w siebie i odkryć swoje piękno

Nigdy nie zdobyłam się na tak odważny makijaż, jaki wykonała mi pani Makijażystka. Kiedy minął początkowy szok, byłam zachwycona i całkowicie przekonałam się do mocniejszego makijażu. Ponadto, praca z Panią fotograf była przyjemnością – nie wprawiała ona w zakłopotanie – podczas sesji nie czułam się jakbym udawała czy była nieprofesjonalną modelką. Na codzień pomocne okazały się rady dotyczące makijażu i tego, jakie kolory pasują do mojej urody.
Kilka słów o Polkach: Jestem młodą osobą, dlatego wypowiem się na temat najmłodszych kobiet – są one zabiegane, dbanie o urodę musi zajmować ja najmniej czasu i wpasowywać się w inne czynności. Nie potrafię jednoznacznie określić zainteresowań, każda z nich ma inne, ale większość interesuje się różnymi formami aktywności – od rolek aż kickboxing. Obecnie priorytetem są studia i przyjaciele. Frustruje je ciągły brak sukcesów i brak zainteresowania ze strony męskiej. Współczesne młode Polki są kobietami zabieganymi, ale pełnymi pasji.

Dzięki całemu zespołowi „Metamorfoz” znów mogłam poczuć się piękna i zrelaksowana. Dzieci, dom, praca….już dawno nie miałam tyle czasu tyko dla siebie.

To było wspaniałe doświadczenie! Teraz, jak patrzę w lustro, to już nie widzę tylko tej zwykłej „ja”. Reakcja męża była niesamowita- a co mu się obca kobieta pcha do samochodu??! Nie poznał mnie, tylko sukienka jak u żony 😉 Dziecko (l.1,5) stwierdziło, że „ała!” i pokazało na mamusi usta. Nigdy nie widział takich czerwonych ust 😉 Zagalopowałam się w codzienności, a metamorfozy mnie otrzeźwiły. Dzięki!!

Każda kobieta potrzebuje takiej metamorfozy aby uwierzyć w siebie. Te „achy” i „ochy” i pytanie gdzie mozna się zapisać na coś takiego świadczą same za siebie. Udział w Metamorfozie jest odskocznią od codzienności, zdjęcie- cudowną pamiątką a ten zachwyt w spojrzeniu mojego meżczyzny… bezcenne :)

Witam, Fantastyczna i niezapomniana zabawa z Państwa zespołem. Dziękuję serdecznie całemu zespołowi a szczególnie p.Mateuszowi- za wszelkie rady jak i moją metamorfozę. Polecam gorąco:)

Kiedyś to było moim marzeniem,by wziąć udział w tak profesjonalnej sesji. A dziś stwierdzam,że marzenia się spełniają! Przesympatyczne przeżycie, i klasa osób przygotowujących. Dziękuję!!

Ta metamorfoza odmieniła moje życie :-) Pozwoliła uwierzyć w siebie i w moją urodę. Zmotywowała mnie o dbanie o siebie zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie.

Pierwszy raz byłam na takiej imprezie i mam nadzieję że nie ostatni. Dzięki fachowej pomocy fryzjera, kosmetyczki i pani fotograf z zupełnie przeciętnej osoby stałam się na chwilę fajną laską :) Szkoda tylko że nie mogłam skorzystać z ubrań które państwo przygotowali, niestety większość z nich przerosłam ale poza tym było ok.Dziękuję.

Dzięki Metamorfozom odkryłam kobiecość! Zgubiłam ją gdzieś pomiędzy urodzeniem dziecka a pracą. Dopiero Metamorfozy pozwoliły mi odkryć ją na nowo. Zobaczyłam zdjęcia z poprzednich edycji i zapragnęłam też mieć takie. Na myśl przychodzi mi wierszyk Juliana Tuwima „Lokomotywa” Najpierw – powoli – jak żółw – ociężale, Ruszyła – maszyna – po szynach – ospale, Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, I kręci się, kręci się koło za kołem, I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej…. Podobnie było ze mną – zapisałam się ale potem targały mną niesamowite rozterki , na początek po co ja tam pójdę , co ja tutaj robię , może wystawię się na pośmiewisko itp. W momencie kiedy dziewczyny z ekipy Face of Dream wciągnęły mnie w wir przygotowań fryzury , makijażu ,doboru stylizacji i w” obroty ” wzięła mnie świetna fotograf p.A .Kliczka wszelkie rozterki prysły – czułam się nieziemsko , pięknie , cudownie .Dzięki tym metamorfozom już wiem że zagubiłam się gdzieś pomiędzy codziennością i przestałam siebie postrzegać jako kobietę – teraz to się zdecydowanie zmieniło i wiem że ” we mnie jest seks, Gorący jak samum.
Bo we mnie jest seks,
Któż oprzeć się ma mu?
On mi biodra opływa, wypełnia mi biust, Żar sączy do ust.
Bo we mnie jest seks”

Makijaż, ubiór, dodatki i fryzura mogą zdziałać dużo. Podczas sesji zdjęciowej czułam się trochę onieśmielona. Martwiłam się czy wskazówki podawane przez P. Agnieszkę na pewno dobrze wykonałam. W codziennej praktyce na pewno będę większą uwagę zwracała na ubiór, kolor włosów, makijaż, czy fryzurę. Spotkanie zaowocowało tym, że w przyszłości, gdy zaistnieje taka możliwość mogę wziąć udział w podobnych konkursach.
Podczas wykonywania makijażu czułam się super. Bani Magda Boczek była bardzo miła.
Motywy: ciekawość i chęć doświadczenia czegoś nowego, potrzeba „sprawdzenia się” w pokazie mody, chęć poeksperymentowania ze swoim wyglądem, chciałam wyjść z domu, odetchnąć i dobrze się bawić, „babski świat” – na wydarzeniu są same kobiety, można się poczuć swobodnie Kilka słów o Polkach: Młode Polki chcą być atrakcyjne i podobać się. Dlatego dbają by ładnie i modnie się ubierać. Mieć makijaż i modne fryzury.
Z kobietami z mojego pokolenia jest różnie. Niektóre dbają o sylwetkę, uprawiają na miarę swoich sił, zdrowia różne rodzaje aktywności ruchowej.
Inne zajmują się pomaganiem w wychowaniu wnucząt.
Pozostałe dorabiają do skromnej emerytury, nie mają czasu i pieniędzy na fryzjera czy kosmetyczkę. Myślą tylko jak opłacić wszystkie rachunki, wykupić leki i przeżyć kolejny miesiąc.
ankieta: z facebooka, widziałam galerię zdjęć z poprzednich edycji, od znajomych Treść wiadomości: Czasami lubię robić rzeczy, które mnie samą zaskakują i wyzwalają odrobinę adrenaliny. Dlatego byłam ciekawa, co ze mnie wyczarujecie jako Zespół Metamorfoz?
Chciałam pokazać swojej rodzinie, że takie brzydactwo jak ja, po odpowiednim przygotowaniu – nie wygląda najgorzej.

Bardzo dziękujemy za czwartek i nasze metamorfozy. Goście wieczornej gali, a także nasi koledzy z pracy byli pod wrażeniem, co poniektórzy nie mogli nas nawet rozpoznać. Pozdrawiamy serdecznie Panią i Pani przemiłą ekipę współpracowników. Kancelaria Muzeum w Kozłówce.

Nie ukrywam że dzięki metamorfozom spełniło się moje marzenie .Zawsze chciałam wziąć udział w takiej przemianie. Klimat rewelacyjny czułam się jak prawdziwa modelka.Fryzjerzy i wizażystki pełen profesjonalizm. Dziękuję za spełnienie moich marzeń.

Piękna akcja ,świetny pomysł,bardzo mi się podoba pomimo,że nie brałam w nim udziału jestem całkowicie na TAK w dalszych takich pomysłach :) Gratuluję świetnie zrobionych metamorfoz u pań biorących udział i zagłosowałam na panią z nr. 11 :)

Zdjęcia są rewelacyjne:) Jestem poprostu zachwycona !!! Nie poznaję się na tych zdjęciach! Pani Agnieszka potrafi na zdjęciach pokazać kobiecość i wydobyć w trakcie sesji to co jest w kobiecie najpiękniejsze udział w sesji to wspaniała zabawa i przyjemność, możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości i poczucie się atrakcyjną modelką na sesji fotograficznej dziękuję za wszystko

Oceń Metamorfozy. Czekamy na pozytywne referencje i krytyczne uwagi – one pomogą nam dopasować formę Metamorfoz do Państwa potrzeb.

t Twitter f Facebook g Google+