Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Wyślij zgłoszenie do uczestnictwa w Metamorfozie Fotograficznej używając poniższego formularza:

1. Imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz imiona pozostałych członków rodziny. (to pole jest obowiązkowe)

2. Adres e-mail (to pole jest obowiązkowe).

3. Numer telefonu (to pole jest obowiązkowe).

4. Którą datę Pani wybiera? (to pole jest obowiązkowe)
 12.05.2019 - Górki Szymona/ Uroczysko Zimne Doły, Piaseczno
 19.05.2019 - Górki Szymona/ Uroczysko Zimne Doły, Piaseczno
 data do ustalenia - Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie
 data do ustalenia - Plaża w Ciszycy
 inna data - inne miejsce
5. Proponowana godzina rezerwacji Sesji Fotograficznej Face the Dream: (to pole jest obowiązkowe).
 10.00 10.30 11.00 11.30 12.00 12.30 13.00 13.30 14.00 14.30 15.00 15.30 16.00 16.30 17.00 18.00 19.00
6. Proszę opisz swoją rodzinę. Podaj wiek dzieci i imiona. Co razem najbardziej lubicie całą rodziną wspólnie robić? Gdzie chcielibyście mieć plener? Może leżycie na kocyku na łące i czytacie książki? Gracie w scrabble? Pływacie kajakiem? Może spędzacie czas z dziadkami? Jeźdźcie rowerami? Bawicie się z psem?

7. W co się ubierzecie? Proszę zaplanować stylizację całej rodziny tak by styl i kolor ubrań oraz dodatków wzajemnie dobrze się komponowały. Czy będą jakieś dodatki, rekwizyty lub duże zabawki (np. ogromny miś, samochód, koń na biegunach)?

8. Jeśli sesja i zdjęcia okażą się fajne czy będzie Pani zainteresowana większą ilością? Może Pani otrzymać na płycie DVD wszystkie najlepsze zdjęcia, album z sesji lub odbitki (także w ramce).

9. Wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku

Oto fragment umowy, którą każda osoba biorąca udział w sesji fotograficznej zobowiązuje się podpisać: Fotograf ma prawo nieodpłatnie wykorzystać wszystkie wykonane zdjęcia i rozpowszechniać wizerunek Modelki w celach prezentacji własnej twórczości, w szczególności na stronach internetowych promujących wydarzenie oraz konkurs (tj. galerie internetowe organizatora i na facebooku), w folderach i prospektach, publikacjach dotyczących własnych prac, publikacjach zbiorowych, oraz w celach promocyjno-reklamowych dotyczących Fotografa w dowolnym czasie i miejscu na terytorium całego świata. Niniejszy punkt umowy obejmuje także użycie zdjęć w mediach drukowanych (bannery, roll-upy, wizytówki, zaproszenia, plakaty, ulotki, billlboardy).

10. Zapoznałam się z regulaminem i umową w pełnym jej brzmieniu, co do której nie wnoszę zastrzeżeń.

W przypadku braku zgody na publikację wizerunku możemy zaproponować sesję odpłatną.


Wysłałam zgłoszenie…i co teraz?


O czym pamiętać w dniu wydarzenia?

1. Proszę aby w dniu wydarzenia przyjść minimum 15 minut przed czasem, a jeśli uczestniczy Pani w warsztatach, lub chciałaby Pani skorzystać z konsultacji ze specjalistami (coaching, porady dietetyka, stylisty i inne imprezy towarzyszące), proszę zaplanować swoje przybycie odpowiednio wcześniej, lub skorzystać ze wszystkich dodatkowych atrakcji po Metamorfozie.
2. Proszę mieć ze sobą dowód osobisty.
3. Jeśli uczestniczy Pani w Metamorfozie – proszę wziąć własny podkład/fluid, oraz akcesoria do upinania włosów.
4. Proszę pomalować paznokcie i zadbać o świeże i umyte włosy.
5. Proszę przyjść bez makijażu, tylko z nałożonym kremem na twarz.
6. Proszę zaplanować stylizację by podkreślić swoją kobiecość – najlepiej w sukienkę z dekoltem, lub ładną kobiecą bluzkę. Proszę nie ubierać się w t-shirty, lub golfy, szyja powinna być odsłonięta byśmy mogli użyć biżuterii od AnnDzi. Idealnie jeśli zabierze Pani ze sobą 2-3 propozycje ubrań w różnych stylizacjach: wersja „biznesowa”, opcja „suknia wieczorowa” oraz „fantazyjna” (proszę dać się ponieść wyobraźni). Jeśli podczas wydarzenia będą obecni styliści i projektanci mody w miarę możliwości spróbujemy dobrać sukienkę i dodatki. Ale liczymy także na Pani garderobę. Jeśli ma Pani ciekawe akcesoria: koronki, ubrania z futra, czapki, korale, rękawiczki, broszki, paski, wachlarze, akcesoria do upinania włosów – proszę koniecznie wziąć je ze sobą. Idealnie jeśli zrobi Pani „wietrzenie szafy” – wyjmie to co kupiła Pani kiedyś, ale nie było okazji by to założyć. W razie pytań nasze stylistki: Anna Palusińska i Ewelina Wadowska, służą pomocą.
7. Prosimy o niestosowanie środków do stylizacji włosów w dniu wydarzenia. Styliści sami po wykonaniu fryzury użyją odpowiednich produktów do jej wykończenia.

t Twitter f Facebook g Google+