Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

A

Fotografia portretowa

Nie tylko zrealizujemy Twoja wizję zdjęć, ale również będziemy pomocni w procesie twórczym − w przygotowaniu zdjęć inspiracyjnych i stworzeniu planu sesji zdjęciowej.

f

Fotografia biznesowa

Fotografia korporacyjna, zdjęcia do CV (tzw. „główki”), paszportowe, zdjęcia do legitymacji. Wykonujemy zdjęcia polityków, pracowników firm w jednolitym stylu. Przygotowujemy zdjęcia do publikacji na stronach www.

e

Usługi reklamowe

Projektujemy proste (w oparciu o wykonane zdjęcia) materiały reklamowe: wizytówki, plakaty, ulotki, bannery i inne elementy graficzne. Oferujemy pomoc przy zakładaniu stron www. Przykładowe portfolio naszych realizacji znajduje się pod linkiem: Portfolio – grafika komupterowa

f

Fotografia ślubna

A

Metamorfozy

Regularie (conajmniej raz na miesiąc Face the Dream organizuje sesje w stylu Metamorfozy z obecnością wizażystek ,fryzjerek, dietetyczek, coachów i innych. 

j

Sesje dla zakochanych

Sesje dla zakochanych par i narzeczonych mogą być realizowane w studiu, lub w plenerze. Każdorazowo opracowujemy indywidualny pomysł na zdjęcia.

t

Fotografia noworodkowa

Sesje dziecięce i noworodkowe.

t

Fotografia buduarowa

Sesja buduarowa jest usługą przeznaczoną dla kobiet, lub par.

Więcej na http://metamorfozy.facethedream.com/buduar/

H

Usługi Video

Wykonywanie krótkich klipów video.

b

Bezpłatne konsultacje

Chcę poznać Twój gust i styl fotografii jaki Ci się podoba. Specjalnie w tym celu organizuję spotkanie (lub kilka spotkań jeśli jest taka potrzeba) by poznać Twoje preferencje. Podczas rozmowy nie tylko poznamy Twoją wizję zdjęć, ale również będziemy pomocni w procesie twórczym − w przygotowaniu zdjęć inspiracyjnych i stworzeniu planu sesji zdjęciowej.

p

Dojazd do klienta

Jeśli dojazd do studia byłby zbyt kłopotliwy, a zdarza się to szczególnie w przypadku fotografii ciążowej, lub sesji noworodkowej-wtedy zorganizujemy sesje w Twoim domu.

S

Wystawy fotografii

Dysponujemy materiałami, które pozwolą wyeksponować do 20 zdjęć w formacie 50×70 cmm. Jest to doskonały pomysł na dekorację sali weselnej, aranżację przestrzeni gdzie odbywa się impreza okolicznościowa (urodziny, chrzciny, komunia etc.)

r

Profesjonalny Retusz

Retusz Twoich zdjęć – poprawianie i obróbka fotografii – kolorów, ostrości, kontrastu, usuwanie przebarwień skóry, modyfikacje, fotomontaże i wiele więcej. Oferujemy 2 opcje zamawiania zdjęć z retuszem:

  • retusz podstawowy: 

promocja „Wszystkie za 100 zł”.

  • zaawansowany retusz. Cennik:
Cena za 1 zdjęcie od 15 zdjęć 10zł
Cena za 1 zdjęcie 10-14 zdjęć 15zł
Cena za 1 zdjęcie 4-7 zdjęć 25zł
Cena za 1 zdjęcie 1-3 zdjęcia 50zł

S

Pokazy multimedialne

Prezentacje multimedialne i szkolenia. Twoje zdjęcia mogą być zaprezentowane podczas uroczystości weselnej, lub spotkania rodzinnego w formie prezentacji multimedialnej.

B

Albumy i foto-książki

Autorskie projektowanie albumów i foto-książek. Więcej informacji: http://metamorfozy.facethedream.com/produkty/

d

Wydruk Zdjęć

Przyjmujemy zamówienia na wydruk i oprawę zdjęć. Odbitki wykonujemy na papierze o powierzchni błyszczącej (glossy) i półmatowej. Odbitki w formacie 10×15 oraz 15×21 wykonujemy również na papierze o jedwabistej (silk). Więcej informacji: http://metamorfozy.facethedream.com/produkty/

w

Obszar dzialania

Nasze studio jest mobilne jest zlokalizowane pod 25 km Lublinem, ale działamy na terenie całej Polski. Szczególnie na terenie:

woj. lubelskie
woj. podkarpackie
woj. świętokrzyskie
woj. mazowieckie
woj. podlaskie

 

t Twitter f Facebook g Google+