Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Metamorfozy w Łuszczowie:

Organizatorki i uczestniczki o Metamorfozach:


Powyższe video zostało nagrane w czerwcu 2014. W filmie wystąpili: Agni Kliczka – fotograf, organizator, Anna Dziurawiec – Projektant biżuterii, Ilona Szalak- Makijażystka, Joanna Grzywacz – FM Group Polska, Ola Jesionek – Bloggerka Modowa, Agata Dymel-Mikiciuk- Makijażystka, Ewelina Wadowska- Stylistka oraz uczestniczki.

Relacja z Beauty Days:

Film jest zapisem z Pierwszych Lubelskich Metamorfoz Fotograficznych „Odkryj swoje nowe oblicze” 22-23 marca 2014, które odbyły się podczas Beauty Days 2014. Autorem filmu jest Kacper Kmieć. Makijaże wykonały: Natalia Gustaw, Katarzyna Mitrut, Ewelina Wadowska i Magda Chwiejczak. Asystentami byli Aśka Wrona i Piotr Wiktor Rajdowski. Fotograf, organizator: Agni Kliczka.

Relacja iTV z 6 edycji w hotelu Agit:

http://www.itvl.pl/news/szoste-metamorfozy-fotograficzne-za-nami

Aneta Idzik „Neti Aneti” – vloggerka zaprasza na Metamorfozy:

t Twitter f Facebook g Google+