Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Poradnik krok po kroku jak zamówić więcej zdjęć. Kliknij na ten link.

Formularz do zamówienia dodatkowych produktów:

1. Proszę podać swoje imię i nazwisko (to pole jest obowiązkowe).

2. Miejsce, lub numer edycji, w której Pani uczestniczyła (to pole jest obowiązkowe).

3. Jaki jest numer Pani Metamorfozy? (to pole jest obowiązkowe).

Można załączyć zdjęcie, które pozwoli nam szybciej Panią zidentyfikować (wielkość zdjęcia do 1000 kb, tylko pliki .jpg, .png, .gif, .jpeg).

4. Adres e-mail (to pole jest obowiązkowe).

5. Numer telefonu (to pole jest obowiązkowe).

6. Które produkty Pani wybiera? (to pole jest obowiązkowe).
 bezpłatna stykówka ramka 15x21 (ramka mieści jedno zdjęcie) ramka 20x30 (ramka mieści jedno zdjęcie) ramka 25×30 - Ramka pomieści 4 zdjęcia o wymiarach: 10×15 - 2 szt, 10×10 - 2 szt ramka 40×40 - Ramka pomieści 4 zdjęcia o wymiarach: 10×10 - 3 szt. 21×30 - 1 szt. pudełko na zdjęcia 15x21 foto-album foto-książkę album tradycyjny obracana drewniana ramka z trzema zdjęciami - 3 zdjęcia 10×15 cm Chcę skorzystać z promocji: Wszystkie za 100zł prywatna galeria na internecie

7. Poniżej prosimy o wpisanie dodatkowych uwag np. rodzaj ramki (jeśli jest do wyboru kilka wersji kolorystycznych)


Po wysłaniu zamówienia proszę się upewnić, że pojawiła się informacja „TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA. DZIĘKUJEMY”. Jeśli takie potwierdzenie się nie pojawiło, zgłoszenie do nas nie dotrze. W takim wypadku proszę sprawdzić, czy przy którejś z opcji nie pojawia się wykrzyknik błędu.
t Twitter f Facebook g Google+