Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Witam Panią na stronie Face The Dream.

Nazywam się Agni Kliczka. Jestem właścicielem firmy Face The Dream. Jestem z wykształcenia fotografem (moje portfolio znajduje się pod linkiem www.kliczka.com), kulturoznawcą (specjalizacja animacja kultury) i dziennikarzem. Wraz z zespołem organizujemy jedyne w swoim rodzaju cykliczne wydarzenia jakim są Metamorfozy.

Metamorfozy to nie tylko sesja fotograficzna z profesjonalnie wykonanym makijażem, ale to przede wszystkim Święto Kobiet, to Wielowymiarowa Przemiana Życia. Dzięki obecności wizażystek, dietetyczek, stylistek, kosmetologów i psychologów spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić "Metamorfoziankom" trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał.

Kliknij tu by zapisać się na Metamorfozę już teraz!

Zostań twarzą Face The Dream!

8 czerwca 2015

 Zostań twarzą Face The Dream!

Idea jest prosta: poszukujemy nowych twarzy do kreatywnych (stylizowanych i beauty) sesji fotograficznych.

Jak to działa? Każda wizażystka i fryzjerka wybiera grupę osób z którymi będziemy pracować podczas cotygodniowych kreatywnych sesji fotograficznych. Ilość miejsc jest nieograniczona, gdyż ten projekt jest zaplanowany na co najmniej kilka najbliższych miesięcy. Pierwsze sesje planujemy w kwietniu/maju 2015!

Kogo szukamy? Głównie poszukujemy kobiet, lecz rozważymy także propozycje chłopaków/mężczyzn i par.

Czy jestem odpowiedni/odpowiednia? Nie skreślaj się pochopnie myśląc „E, to nie dla mnie”. Nie szukamy idealnych twarzy, lecz głównie poszukujemy twarzy ciekawych, które pozwolą nam nie ograniczać wyobraźni. Może masz bogatą ekspresję twarzy, niecodzienną fryzurę albo wyjątkowo długie włosy? A może dysponujesz ciekawą garderobą, która pomoże nam wypracować ciekawą stylizację? A może masz dostęp do ciekawego miejsca: wnętrza restauracji, hotelu? Od wiosny w grę wchodzić będą także sesje plenerowe. Napisz śmiało – nic nie tracisz. Twój wiek także nie gra roli.

Czas trwania sesji to około 2-3 godziny. Będą odbywać się w studiu, lub w plenerze.

Efekty sesji będą publikowane na stronie https://www.facebook.com/StudioFaceTheDream oraz na fan page`ach osób zaangażowanych w projekt.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

***

Zasady są opisanie w 5 prostych krokach:

1 Dodaj do znajomych i polub stronę wizażystki i fryzjerki z którą chcesz pracować oraz fotografa, który będzie planował sesje:

Obejrzyj portfolio wizażystek i fryzjerek zaangażowanych w projekt i wybierz, z którą wizażystką oraz z którą fryzjerką chciałabyś współpracować poprzez: dodanie jej do znajomych i polubienie jej strony.

Skontaktuj się z wybraną wizażystką/fryzjerką samodzielnie pisząc wiadomość na facebooku. Możesz zaproponować swój pomysł na stylizację – jeśli dysponujesz jakimiś akcesoriami, lub extrawagancką garderobą nie zapomnij o tym wspomnieć. Sesje można budować w oparciu o najmniej oczekiwane rzeczy więc pozwól swojej wyobraźni pracować. Kilka inspiracji możesz znaleść na stronie moich (Agni) projektów, które wykonywałam studiując w college`u (SCE) https://www.facebook.com/KliczkaPhotography(albumy model`s portfolio, beauty, on location etc.)

Jeśli podobają Ci się prace kilku osób: śmiało, napisz do kilku z nich! Wizażystki, fryzjerki i fotograf obejrzą Twoje zdjęcia zamieszczone na profilu i zdecydują przy jakich projektach Cię zaangażujemy.

2

Wybierz „swoją wizażystkę” z poniższej listy poprzez polubienie jej fanpage`a:

Agata Dymel-Mikiciuk: https://www.facebook.com/artfacestudio
Anna Skoczylas, 4ladies: https://www.facebook.com/anna.skoczylas.334
Katarzyna Kręglicka https://www.facebook.com/katarzyna.kreglicka.makeup
Katarzyna Mitrut-Pyśniak: https://www.facebook.com/KatarzynaMitrutMakeUpStylizacja
Anna Krozel https://www.facebook.com/MuaAnka
Alicja Wypych: https://www.facebook.com/alicja.wypych.10
Magdalena Boczek https://www.facebook.com/magdalena.boczek.355
Aleksandra Rak: https://www.facebook.com/aleksandra.cieniuch
Wizażytska z FM Group Polska Emilka Grzywacz:https://www.facebook.com/wizaz.emilkagrzywacz oraz stronahttps://m.facebook.com/fmgroupperfumylublin
Ewelina Wadowska – Wizerunek, Rozwój, Motywacjahttps://www.facebook.com/ewelinawapl
Ania Anna Palusińska (stylistka) https://www.facebook.com/pages/Anna-Palusińska-BLUE-LADY-Fashion/414893601955524

3

Wybierz „swoją fryzjerkę” z poniższej listy poprzez polubienie jej fanpage`a:

Bernadetta Dziadko: https://www.facebook.com/bettivisage
Monika Wawrzyszuk: https://www.facebook.com/monika.wawrzyszuk
Joanna Kalita, FryzFashion: https://www.facebook.com/joana.kalita
Katarzyna Pietrak: https://www.facebook.com/katarzyna.pietrak.7
Weronika Bylina: https://www.facebook.com/weronika.bylina.5

4

Poznaj się z fotografem poprzez polubienie jej fanpage`a:

Jeśli chcesz poznać fotografa, który będzie wykonywać sesje dodaj Kliczka Agnieszka https://www.facebook.com/kliczka do znajomych i polub stronęhttps://www.facebook.com/StudioFaceTheDream orazhttps://www.facebook.com/KliczkaPhotography

5

Zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie pozostawiając komentarz na tej stronie. Możesz od razu opisać projekt jaki Ci się marzy zrealizować z nami.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dla osób nie mających kont na facebooku – możliwość zapisów poprzez zakładkę Kontakt na tej stronie: http://metamorfozy.facethedream.com/kontakt/, lub bezpośrednio e-mailem: info[małpa]facethedream.com

Event na fb: https://www.facebook.com/events/1472644156371329/

4 Komentarze

Wyślij Komentarz

t Twitter f Facebook g Google+